BUILDER AWARDS 2023: Wyróżnienia branży budowlanej

BUILDER AWARDS 2023: Wyróżnienia branży budowlanej

8 lutego 2024 roku w budynku Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie podczas gali Builder Awards wręczono najważniejsze nagrody branży budowlanej za rok 2023 – POLSKI HERKULES, LAURY BUILDERA, BUDOWLANA FIRMA ROKU i OSOBOWOŚĆ BRANŻY.

Rada Naukowa i Redakcja miesięcznika „Builder”- Kapituła Builder Awards przyznała wyróżnienie specjalne Osobowość Branży 2023 Panu dr hab. inż. Andrzejowi Minasowiczowi Prezesowi Zarządu i Panu mgr Januszowi Zaleskiemu Wiceprezesowi Zarządu ds. zarządzania za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.

Wyróżnienie „Laury Buildera 2023” w kategorii Organizacje i Stowarzyszenia zostało przyznane Polskiemu Stowarzyszeniu Menedżerów Budownictwa w uznaniu całokształtu działalności Stowarzyszenia, a szczególnie za aktywność i zaangażowanie w poszerzanie kwalifikacji polskich inżynierów według nowoczesnych standardów europejskich oraz za integrację środowiska menedżerów budownictwa.

Dziękujemy Członkom Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Budownictwa za owocne lata współpracy i zaangażowanie w działania Stowarzyszenia na rzecz polskiego budownictwa, nauki i edukacji menedżerskiej.

Bez Państwa pomoc nie osiągnęlibyśmy tak wysokiej pozycji i uznania w „świecie budowlańców”.

pl_PLPolski