• Konferencja listopadowa w Mikołajkach

  Listopad to od lat przyjęty termin na spotkania członków Stowarzyszenia i jego sympatyków na dorocznej konferencji w Mazurskim Centrum Kongresowym w Hotelu „Gołębiewski” w Mikołajkach. Tematyka konferencji dotyczy istotnych dla środowiska menedżerów budownictwa zjawisk i wydarzeń gospodarczych, społecznych, biznesowych itp.

  W tym roku planujemy spotkanie w dniach 22-23 listopada; przyjazd 22 listopada (czwartek) w godzinach popołudniowych, konferencja 23 listopada (piątek) i wyjazd w sobotę 25 listopada po śniadaniu.

  Uprzejmie prosimy o zarezerwowanie tego czasu na przyjazd do Mikołajek. Udział w konferencji potwierdzili prezesi największych firm budowlanych w Polsce.

  Poza dawką ważnych i ciekawych informacji merytorycznych mogą Państwo skorzystać z bogatego programu atrakcji oferowanych przez Hotel. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu oraz o poinformowanie o nim innych, potencjalnie zainteresowanych osób.

  Temat i szczegółowy program tegorocznej konferencji prześlemy do Państwa na początku września. Informacje o konferencji  zamieścimy również na naszej stronie internetowej.  Aktualności

  Kontakt


  Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Budownictwa

  ul. Łopuszańska 95
  02-457 Warszawa
  Mapa dojazdu

  tel.: +48 22 326 00 03
  tel kom.: +48 609 518 660

  e-mail: psmb@psmb.pl

       Copyright © by PSMB 2012


  Realizacja: rychlak.design